Wysoki kontrast
Menu

Strona - archiwum Koalicji Masz Głos, Masz Wybór

Stowarzyszenie Projekt: Polska

Stowarzyszenie Projekt: Polska, demokratyczna, ogólnopolska (21 ośrodków) organizacja członkowska, otwarta dla każdego, ośrodek decyzyjny środowiska. Fundacja Projekt: Polska jest pierwszym w Polsce liberalnym, interdyscyplinarnym Think – Do Tankiem.

Projekt: Polska to platforma, która daje młodym ludziom szansę profesjonalnego, nie partyjnego, przygotowania do uczestnictwa w życiu publicznym. To również platforma, która da możliwość, pokoleniu profesjonalistów, którzy weszli w życie zawodowe po 1989 roku, do wykorzystywania swoich doświadczeń w sprawach społecznych i przekazywania swojej wiedzy ludziom młodym. Projekt: Polska chce gromadzić liderów organizacji pozarządowych w taki sposób, aby głos sektora pozarządowego silniej przyczyniał się do zmian w kraju.

Jednym z projektów, które aktualnie realizujemy jest Europa Cafe, czyli cykl spotkań z kandydatkami i kandydatami na posłów do Parlamentu Europejskiego. W ramach realizowanych w całej Polsce debat przybliżamy najważniejsze tematy nadchodzącej kadencji Parlamentu Europejskiego.